Nowy album Kantata Polska!

Kup w przedsprzedaży z autografem i innymi nagrodami!

https://zrzutka.pl/mwx3bb

Moi drodzy! W październiku 2018 roku, w Krakowie odbył się niezwykły koncert, premiera Kantaty Polskiej, mojego najnowszego utworu do tekstów Zbigniewa Książka.

To bardzo przebojowe dzieło na Stulecie Niepodległości, pełne pozytywnych emocji, miłości, z dużą dawką energii!

W koncercie wzięli udział znakomici soliści: Zofia Nowakowska, Marta Moszczyńska, Olivia Wieczorek, Michał Gasz, Marcin Januszkiewicz i Grzegorz Wilk oraz Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry. Razem prawie 115 wykonawców.

Chcemy ten koncert wydać na płycie. To będzie wyjątkowy, dwupłytowy album, nagranie LIVE z krakowskiej premiery. Ta zrzutka jest po to, aby pokryć koszty produkcji i wydania albumu.

Mamy dla Was specjalne nagrody, które wyślemy od razu po wydaniu płyty:

1. Jeśli wpłacisz 60 zł i więcej – dostaniesz płytę “Kantata Polska” z moim autografem i dedykacją.

2. Jeśli wpłacisz 300 zł i więcej – dostaniesz płytę “Kantata Polska” z moim autografem i dedykacją oraz spersonalizowany film z podziękowaniem.

3. Jeśli wpłacisz 1000 zł i więcej – dostaniesz płytę “Kantata Polska” z moim autografem i dedykacją, spersonalizowany film z podziękowaniem oraz podziękowanie w książeczce do płyty (tak! Będzie tam Twoje nazwisko, nick lub nazwa Twojej firmy już na zawsze, jeśli oczywiście będziesz chcieć:)

4. Możesz również zostać głównym sponsorem płyty i mieć swoje logo na wydawnictwie – kontakt na priv.

Oczywiście nagrody wyślemy zanim pojawią się w sklepach – będziecie pierwsi.

Jeśli zrzutka się powiedzie płyta będzie gotowa do końca października 2020. Jeśli uda się zebrać kwotę wcześniej to wyprodukujemy ją…. wcześniej! 🙂

Weź udział w tym wyjątkowym projekcie!