Wielki sukces Piotra Rubika w poznańskiej Arenie!

Tłum fanów zgromadził koncert Piotra Rubika, który odbył się 16 stycznia w poznańskiej Hali Arena.  Artysta po długiej nieobecności w Poznaniu zagrał koncert, który porwał publiczność.

Na scenie oprócz Piotra  wystąpili wokaliści: Zosia  Nowakowska, Grzegorz Wilk, Marta Moszczyńska, Ewa Prus, Michał Gasz i Michał Bogdanowicz. Wokalistom towarzyszyła Orkiestra Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry ,Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka oraz jako narrator – aktor Jakub Wieczorek.

Słuchacze usłyszeli największe przeboje takie jak „ Niech mówią, ze to nie jest miłość”, „Psalm dla Ciebie”, „Świat się nie kończy, świat się zaczyna” , „Nie wstydź się mówić, że kochasz” i wiele innych.

Nie zabrakło przeboju „Miłość to słowa dwa” z nowej płyty „Pieśni Szczęścia”, którą wraz z artystami śpiewała cała Arena.

Na scenie gościnnie pojawiła się też niezwykle utalentowana, trzynastoletnia wokalistka Olivia Wieczorek z „Kilki Rubika”, drużyny, z którą Piotr Rubik wygrał pierwszą edycję programu Mali Giganci.

Artyści dostali owację na stojąco, Piotr Rubik bisował kilka razy.  A po koncercie, Piotr wyszedł do czekających fanów i przez blisko dwie godziny podpisywał płyty i rozdawał autografy.
Kolejny koncert już 8 marca w Szczecinie.