Brawo Szczecin!

Ponad 3000 fanów zgromadził koncert Piotra Rubika, który odbył się 8 marca w szczecińskiej Azoty Arena.

Na koncercie usłyszeliśmy największe przeboje brawurowo wykonane przez wokalistów: Zosię Nowakowską, Ewę Prus, Martę Moszczyńską, Michała Bogdanowicza, Michała Gasza i występującego gościnnie Marcina Januszkiewicza.

Wspaniała szczecińska publiczność wspólnie z artystami wyśpiewała „Niech mówią, ze to nie jest miłość”, „Psalm dla Ciebie”, „Nie wstydź się mówić, ze kochasz”, Świat się nie kończy, świat się zaczyna” i wiele innych. Wielkimi brawami publiczność nagrodziła przebój „Miłość to słowa dwa” z nowej płyty „Pieśni szczęścia” w wykonaniu Zosi Nowakowskiej i Marcina Januszkiewicza. Ten ostatni zaśpiewał również „Uśmiechem dni ozdobić” drugi, bardzo nastrojowy singiel z najnowszej płyty Piotra.

Piotr Rubik zawsze wspierał młode talenty, gościem specjalnym koncertu, była uczestniczka programu Mali Giganci- Olivia Wieczorek. Jej wykonanie piosenki „Najdalsza z gwiazd” zostało nagrodzone owacją na stojąco.

Szczecińska publiczność była tak niesamowita, że artysta bisował kilka razy. Po koncercie Piotr wyszedł do fanów i cierpliwie rozdawał autografy.

Dziękujemy Szczecin za niezwykłą energię!