Jak zdobyć autograf?

Update – aktualnie możesz zdobyć płytę z autografem tutaj

Możesz również zamówić moje starsze płyty z autografem w sklepie

Na początek zła wiadomość – niestety, nie wysyłam autografów pocztą. Nie mam swojej agencji, nie mieszkam w pobliżu poczty, nie dałbym rady czasowo. Nie ma sensu o to pytać.
Teraz dobra wiadomość – są inne sposoby:)
– Po pierwsze – autograf można zdobyć po koncercie. Nigdy nie odmawiam. Często wychodzę po występie do słuchaczy i przy specjalnie przygotowanym stoliku podpisuję wszystkim, aż do końca. Jeśli specyfika sali lub koncertu nie pozwala na zorganizowanie podpisywania można na mnie poczekać przy wyjściu (choć czasem trwa to dość długo). Też nie odmówię.
– Po drugie – czasem można mnie spotkać na mieście (głównie w Warszawie, rzadziej we Wrocławiu). Nigdy nie odmawiam.
– Po trzecie – telewizja. Za każdym razem kiedy idę np. do Dzień Dobry TVN przed wejściem czeka grupka osób aby zbierać autografy. Nigdy nie ma z tym problemu.
Zatem – do zobaczenia:)

Czy mogę wykonać utwór Piotra Rubika?

Każdy utwór, który został wydany na płycie można wykonywać na koncertach. Jeśli są to wydarzenia komercyjne należy zgłosić takie wykonanie do Zaiksu. Natomiast jeśli chcecie nagrać mój utwór, dokonać przeróbek, zsamplować, itp trzeba uzyskać oficjalną zgodę.

Czy mogę dostać podkład utworu?

Ze względów prawnych nie udostępniam tzw podkładów czyli wersji instrumentalnych utworów.

Jak zdobyć nuty?

Nie udostępniam nut, partytur orkiestrowych i chóralnych. Planuję w przyszłości wydanie nutami moich utworów, ale na razie jest to niemożliwe.

Czy będzie koncert w….?

Często pytacie kiedy będzie koncert w Waszym mieście. Wszystkie terminy koncertów, które są potwierdzone zostają opublikowane na tej stronie w zakładce „Wydarzenia” oraz na Facebooku. Chcielibyśmy zagrać wszędzie lecz nie zawsze się da:) Organizacja naszych koncertów to duże przedsięwzięcie wymagające miesięcy przygotowań. Cały czas planowane są nowe koncerty, ale na stronę wrzucam te, które rzeczywiście są potwierdzone.

Czy może mnie pan przesłuchać?

Nie organizuję spotkań i nie umawiam się na przesłuchania na żywo. Jeśli uważasz, że świetnie śpiewasz i chcesz mi to pokazać wyślij link do swojego nagrania na YouTube. W momencie gdy mnie to zainteresuje to dam znać. Gdy się nie odzywam to znaczy, że nie jestem zainteresowany.

Czy może Pan posłuchać i ocenić moje kompozycje?

Nie oceniam kompozycji, każdy pisze tak jak mu w duszy gra i jest to rzecz gustu:) Co więcej, ze względów prawnych nawet nie otwieram i nie słucham nadesłanych nagrań.

Czy mogę prosić o życzenia / filmik dla.....

Tak! Teraz to możliwe.

Możesz zamówić taki filmik w naszym sklepie