Nowa piosenka “Pół na pół”!

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy Wam piosenkę „Pół na pół”.
To pierwszy singiel projektu RUBIK zapowiadający płytę zespołu, która mam nadzieję ukaże się dokładnie na moje 50 urodziny:)

Zobacz więcej

Co Za Tydzień – 04.04.2016

W programie “Co Za Tydzień” mogliśmy zobaczyć reportaż z planu teledysku do piosenki “Na ramieniu wróżka” z najnowszego projektu Piotra Rubika – “Karuzela z marzeniami”.

W klipie wraz z Piotrem Rubikiem występują soliści z programu Mali Giganci oraz chór dziecięcy Artos.

W programie Mali Giganci Piotr Rubik był opiekunem jednej z drużyn “Klika Rubika” i to właśnie podopieczni Piotra wygrali pierwszą edycję tego programu.

Teraz Piotr daje im szansę na dalszy rozwój, i dlatego też powstał pomysł na płytę oraz koncert “Karuzela z marzeniami”, w którym małe gwiazdy mogą się wykazać i dalej rozwijać swoje umiejętności.

Kliknij tutaj aby obejrzeć

Dzień Dobry TVN – 19.03.2016

Piotr Rubik był gościem programu Dzień Dobry TVN. Wraz z Małymi Gigantami – solistami w jego najnowszym projekcie “Karuzela z marzeniami” opowiadali o zdjęciach do teledysku do utworu “Na ramieniu wróżka”

Kliknij, aby obejrzeć

Ogień pytań

“Ogień pytań” to show prowadzone przez duet Mleko Pod Nosem, którzy są autorami “Ścianki myśli”. Gwiazda biorąca udział w zabawie ma za zadanie odpowiedzieć na jak największą liczbę pytań.

Gościem najnowszego odcinka “Ognia pytań” był Piotr Rubik. Kompozytor musiał zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi kradzieży, klaskania, śpiewania pod prysznicem i psychofanek.

Karuzela z marzeniami – making of

Zobaczcie jak Piotr Rubik wraz z wokalistami Alicją Rega, Oliwią Wieczorek oraz Filipem Okońskim, pracowali nad singlem “Na ramieniu wróżka”, z nowej płyty “Karuzela z Marzeniami”

Teledysk Miłość to słowa dwa

Można już oglądać klip do piosenki “Miłość to słowa dwa” promujący koncert i płytę “Pieśni szczęścia”

Teledysk do piosenki „Miłośc to słowa dwa” promuje koncert i płytę „Pieśni szczęścia”.
Klip w reżyserii Piotra Smoleńskiego powstawał na terenie szkoły jazdy konnej PaTaTaj w podwarszawskich Kaniach. Smoleński ma na koncie współpracę z m.in. Donatanem i Cleo, grupą Enej, Eweliną Lisowską, Honoratą Skarbek, Justyną Steczkowską, Sylwią Grzeszczak, Anitą Lipnicką, Łukaszem Zagrobelnym, Stanisławem Sojką, Fiolką Najdenowicz, Olą Szwed, Ivanem Komarenko, gwiazdami hip hopu – Miuoshem, DonGuralesko, Tede, Sokołem, Trzecim Wymiarem, Chadą, Borixonem, Kalibrem 44 oraz czołówką zespołów world music.
Gościnnie w teledysku “Miłość to słowa dwa” pojawią się Małgosia Kowal i Kacper Dąbkowski, tancerze z “Gangu Olafa”, grupy Czesława Mozila z programu “Mali giganci”. Przypomnijmy, że pokazywany wiosną show TVN wygrała “Klika Rubika” prowadzona przez Piotra Rubika.
Utwór wykonują sam kompozytor oraz śpiewający aktorzy Agnieszka Przekupień i Marcin Januszkiewicz. Autorem tekstu jest współpracujący od lat z Rubikiem Zbigniew Książek.

Oglądaj tu:

Aspire Suite

Utwór na 4 wiolonczele, chór i syntezatory napisany na konferencję Aspire w Krakowie, 20 maja 2015,

Stay

This is the remix of one of my popular songs. It”s sung by a 12 years old, very talented singer Olivia Wieczorek and produced by DjLicky.
Olivia is in my group – Klika Rubika – we won together a talent show for children called “The Little Giants” (Pequenos gigantes). I hope you”ll like it cause it”s not common for me to do this kind of music:) Soon we”re gonna make a videoclip with my whole team. Lyrics by Marek Sledziewski. Enjoy.

Dziewczynka – teledysk Magdy Welc

Piotr Rubik rozpoczął współpracę z utalentowaną, młodą wokalistką Magdaleną Welc. Magda w wieku 12 lat wygrała trzecią edycję programu Mam talent i teraz wraca z nowym materiałem.
Piosenka „Dziewczynka” do tekstu Jacka Cygana z muzyką Piotra Rubika to pierwszy utwór zapowiadający nowe dokonania Magdy.