Witajcie w sklepie!

Miło mi poinformować, że otworzyliśmy specjalny sklep na mojej stronie internetowej gdzie możecie kupić moje płyty z autografem i dedykacją!

Zobacz więcej

Wesołych Świąt!

Kochani
Od całej naszej rodziny – Wesołych, spokojnych Świąt Wielkanocnych ❤

Nowa płyta! – “Moja historia”

Moi drodzy
11 października ukaże się nowa, niezwykła płyta! “Moja historia” to zapis koncertu live, który zagraliśmy w Bratysławie. Największe przeboje oraz te mniej znane piosenki, w zupełnie nowych aranżacjach, ze znakomitymi solistami i wspaniałymi muzykami; a wszystko to składa się właśnie na Moją Historię…. Książeczka do płyty ilustrowana jest zdjęciami z prywatnego archiwum:) Potężna dawka energii – jeśli ktoś był na koncercie to wie, a jeśli ktoś nie był to koniecznie musi pójść! Moją historię zagramy 30 października w Poznaniu, 2 grudnia w Krakowie, 13 stycznia w Białymstoku, 23 stycznia w Szczecinie, 20 lutego w Gdańsku i jeszcze w wielu innych miejscach. Serdecznie polecam:)

8 czerwca podpisywanie płyt w Empiku

Piotr Rubik będzie podpisywał swoją najnowszą płytę “Ze śpiewnika Piotra Rubika. Piosenki dla dzieci”
Zapraszamy do Empiku w Arkadii (Warszawa), 8 czerwca o 13:00.
Przyjdźcie z dziećmi!

Nowa piosenka “Pół na pół”!

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy Wam piosenkę „Pół na pół”.
To pierwszy singiel projektu RUBIK zapowiadający płytę zespołu, która mam nadzieję ukaże się dokładnie na moje 50 urodziny:)

Zobacz więcej

Nowa płyta już w sklepach

27 listopada 2017 na rynku ukazała się nowa płyta Piotra Rubika “Moje najpiękniejsze piosenki”. Płyta zawiera wiele znanych i lubianych przebojów, a także kilka niespodzianek.

Zobacz więcej

Piotr Rubik u Papieża Franciszka

Papież Franciszek udzielił Błogosławieństwa nowemu dziełu Piotra Rubika “Z powodu Mojego imienia” – oratorium prześladowanych za wiarę, które powstało na podstawie przemówień i kazań ks. Jerzego Popiełuszki. Oratorium to hołd oddany chrześcijańskim męczennikom.

Zobacz więcej

Otwieramy nowe przedszkole

Z wielką radością chciałbym Was poinformować o otwarciu naszego nowego przedszkola. Kolejny oddział RMS otwieramy na Ochocie przy ul. Usypiskowej 14. Więc jeśli szukasz właściwego miejsca dla swojego dziecka to zapraszam do nas!!! Trwają już zapisy na rok szkolny 2017/18 więc nie zwlekaj. Zapraszamy dzieci z roczników 2012-2015. Więcej informacji znajdziecie na https://www.rubikschool.pl